• Головна
  • Мешканець Івано-Франківська заборгував банку понад мільйон гривень
16:30, 16 лютого 2012 р.

Мешканець Івано-Франківська заборгував банку понад мільйон гривень

1 млн. 13 тис. грн. Таку суму грошей заборгував  «РОДОВІД БАНКУ» мешканець Івано-Франківська.

Чотири роки тому, у Вінницькому відділенні ПАТ «РОДОВІД БАНК», був укладений кредитний договір з позичальником, згідно якого останній зобов’язувався своєчасно погасити кредит.

Однак, боржник умов договору не виконував. Це стало підставою звернення головуючого відділенням  зазначеного банку до прокуратури Івано-Франківської  області з проханням захистити порушені інтереси банківської установи, яка з 2009 року належить державі.

У своєму зверненні  заявник розповів, що  при отриманні кредитів окремими громадянами допускається безвідповідальне ставлення до виконання договірних зобов’язань, що в свою чергу призводить до зменшення надходжень до бюджету, можливості кредитування вітчизняного товаровиробника та розвитку банківського сектору економіки.

"З огляду на викладене, враховуючи наявність порушення інтересів держави на значну суму коштів, прокуратура Івано-Франківської області має на меті в судовому порядку повернути заборговані кошти банківській установі", наголосили у прес-службі відомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...