• Головна
  • Цього року в Івано-Франківську не обиратимуть «Підприємеця року»
10:00, 17 лютого 2012 р.

Цього року в Івано-Франківську не обиратимуть «Підприємеця року»

16 лютого відбулась прес-конференція за участю міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та заступника міського голови з економічних питань Любомира Слободяна, присвячена підготовці 9 щорічної церемонії вшанування лідерів економічного прогресу Івано-Франківська «Тріумф-2011», яка відбудеться 16 березня 2012 року.

В рамках прес-конференції йшлося про визначення номінацій, у яких цьогоріч обиратимуть володарів економічного «Тріумфу», а також критерії оцінки, які застосовуватимуться при визначенні переможця серед номінантів.

Як і минулого року загальними критеріями для усіх номінацій «Тріумфу» залишились відсутність заборгованості до бюджету станом на 01.01.2012р та відсутність заборгованості із виплати заробітної плати станом на 01.01.2012р.

Щодо самих номінацій, то їх залишилось 13, проте їх склад дещо змінився. Зокрема, номінації «Підприємець року» та «Краще енергоефективне підпиємство року» відсутні у переліку. Натомість, запроваджено дві нові номінації «Мале підприємство року» та «Кращий перевізник року».

Щодо самих критеріїв відбору, то їх намагались зробити більш прозорими. Зокрема, введено бальну систему оцінки за кожним окремим критерієм у кожній з 13-ти номінацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...