• Головна
  • Прокуратура Прикарпаття запровадила «антикорупційний телефон довіри»
15:15, 17 лютого 2012 р.

Прокуратура Прикарпаття запровадила «антикорупційний телефон довіри»

У прокуратурі Івано-Франківської області організовано прийняття повідомлень на «телефон довіри» від окремих громадян, керівників державних і приватних підприємств, установ та організацій.

Мета його створення, як наголосили у відомстві – забезпечення та оперативне реагування на факти корупційних, а також  інших неправомірних дій зі сторони працівників органів прокуратури регіону.

"Адже, працівники прокуратури зобов’язані дотримуватися встановлених законом обмежень, направлених запобіганню і протидії корупції, уникати вчинків, які б могли  їх скомпроментувати, стати підставою для підозр".

Згідно розпорядження прокурора області, обов’язки з прийому повідомлень покладено на старшого помічника прокурора області з питань внутрішньої безпеки – Олександра Рибку.

Повідомлення приймаються у робочі дні з 9 до 18 години. Отримана інформація доповідається прокурору області або виконувачу його обов’язки – не пізніше 10 години ранку наступного дня.

"Подолати корупцію можливо тільки за умови спільної та принципової боротьби з цим ганебним явищем. Органи прокуратури Прикарпаття, із застосуванням всіх наданих законом повноважень, мають всі підстави й спроможні забезпечити відповідальність за корупційні правопорушення", - наголосили у прокуратурі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...