• Головна
  • В Івано-Франківську розпочали видавати дозволи на автономне опалення
10:38, 20 лютого 2012 р.

В Івано-Франківську розпочали видавати дозволи на автономне опалення

В місті Івано-Франківську після довгої перерви знову почали видавати дозволи на відключення від мереж централізованого теплопостачання та влаштування «автономного опалення». Однак видають такі дозволи далеко не всім хто звертається. Чому? І як отримати дозвіл на автономне опалення в інтерв’ю із заступником директора – начальником управління планування та реформування Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та секретарем Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання Михайлом Смушаком.

Пане Михайле, то хто може отримати сьогодні дозвіл на «автономне» опалення?

Рішення XVII сесії Івано-Франківської міської ради від 08.12.2011 р №509-17 було затверджено новий Порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Івано-Франківську, відповідно до якого дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання надається на будинок в цілому та на будинок в частині під’їзду (стояка) цього будинку. Тобто здійснюється так зване поетапне відключення житлового будинку. При цьому, пріоритетно дозвіл на поетапне відключення житлового будинку шляхом відключення окремих стояків (під’їздів) будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання (за наявності технічної можливості) надається у наступних випадках:
– якщо в будинку на стояку під’їзду залишилися одна чи дві квартири, де ще не встановлено індивідуальної системи теплопостачання;
– якщо відключення є клопотанням виконавця послуг, вмотивоване неможливістю забезпечення належної якості послуг.

Тобто дозволів на відключення окремих квартир комісія не надає?

Відповідно до чинного в Україні законодавства, надавати дозволи на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання окремих житлових приміщень (квартир) заборонено. Тому прийнятий міською радою Порядок передбачає можливість надання дозволів на поетапне відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання житлового будинку в частині стояка цього будинку. Відповідно, дозволи надаються на будинок в цілому, або на стояк будинку. На окремі житлові приміщення (квартири) дозвіл може бути наданий тільки тоді, коли відключення є клопотанням виконавця послуг (ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненрго»), вмотивоване неможливістю забезпечення належної якості послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...