• Головна
  • В Івано-Франківську провели атестаційну експертизу ЗШС №3
12:28, 27 лютого 2012 р.

В Івано-Франківську провели атестаційну експертизу ЗШС №3

B Івано-Франківській загальноосвітній школі-садку І ступеня № 3 з групами цілодобового перебування дітей за участі начальника управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Наталії Микули, працівників цього управління відбулось засідання педагогічної ради на якому були оголошені результати проведення атестаційної експертизи закладу.

Навчальний заклад був створений у 2003 році. Від перших днів створення цього закладу, під умілим керівництвом досвідченого педагога, відомої на Прикарпатті письменниці, лауреата премії імені Богдана Ступарика Дорошенко Ганни Степанівни навчально-виховний процес у ЗШС №3 сьогодні забезпечує 58 працівників, з них педагогічних – 23. 19 чоловік мають вищу педагогічну освіту, а 4 – середню спеціальну. За кваліфікаційним рівнем 13 педагогів є спеціалістам (56%), 2 – спеціалістами ІІ категорії (8%), 4 - спеціалістами І категорії (18%), 4 – спеціалістами вищої категорії (18%). Педагогічне звання «Вихователь-методист» мають 2 педагогів (9%), «Старший вчитель» - 1 педагог (4%). 

На час проведення атестаційної експертизи в ЗШС № 3 функціонувало чотири класи на 78 учнів та п’ять дошкільних груп на 112 дітей. 22 дошкільників відвідують групи з цілодобовим перебуванням дітей. Значна частина дітей – це діти пільгових категорій, які потребують особливої турботи та уваги вчителів. Дирекція закладу, незважаючи на певні економічні труднощі, намагається створити вихованцям якнайкращі умови для навчання і виховання. Саме тому авторитет школи щороку росте. Під час проведення анкетування 100% батьків, які брали участь в опитуванні, висловили задоволення ставленням вчителів до дітей.

За останні три роки за бюджетні кошти проведено ремонт туалетів на суму 30000 грн., замінено три водостічні стояки на суму 30000 грн., придбано та встановлено 6 бойлерів на суму 6500 грн., проведено промивку системи опалення на суму 25000 грн. За добродійні кошти проведено капремонт актової зали на суму 100000 грн., ремонт спортивного залу на суму 10000 грн., групового приміщення на суму 90000 грн., придбано килимове покриття, пральну машину, 2 холодильники, телевізор на суму 18000 грн., замінено водостічний стояк на суму 16000 грн. Депутати міської ради виділили на потреби закладу 64000 грн.

У процесі атестаційної експертизи було проаналізовано і оцінено рівні організації навчально-виховного процесу в ЗШС №3. За наслідками атестаційної експертизи встановлено рівень освітньої діяльності ЗШС № 3 як “достатній”, на підставі чого заклад визнано “атестованим”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...