
11:59, 27 травня 2016 р.
Петро Шкутяк може очолити високий пост у Генеральній прокуратурі
Юрій Луценко розглядає на посаду начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України колишнього учасника АТО і діючого депутата Івано-Франківської міської ради Петра Шкутяка.
Про це повідомляє "Курс" з посиланням на "Прокурорську правду", – 0342.ua
Таке можливе призначення розцінили як "піар-хід" нового Генпрокурора. Хто робитиме реальну погоду в генпрокуратурі поки не відомо.
Раніше народний депутат Павло Береза на своїй соціальній сторінці у фейсбук розповів про те, що в структурі прокуратури з'явиться нове обличчя "не з системи". Нардеп назвав нову особистість "Чистильником".
Франківський міський депутат поки не коментує такі чутки, хоча відомо, що він вже не перший день перебуває у столиці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Скільки коштує онлайн-освіта у 2026 році: реальні цифри
Новини компаній
13:00
Вчора
12:00
28 квітня
10:30
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:02, 19 квітня
10:59, 24 квітня
11:02, 19 квітня
11:02, 19 квітня
11:02, 19 квітня

Коментарі