• Головна
  • «Говерла» не змогла на рівних протистояти «Будівельнику» (фото)
15:00, 8 березня 2012 р.

«Говерла» не змогла на рівних протистояти «Будівельнику» (фото)

Господарі паркету провалили першу половину, спершу пропустивши стартовий ривок «будівельників», а потім дозволивши супернику збільшити перевагу до шістнадцяти пунктів.

На відміну від двох попередніх матчів у чемпіонаті, івано-франківцям, які продемонстрували надзвичайно низький відсоток реалізації кидків із середньої дистанції (9/29) й жодного разу не влучили з-за дуги, нічого не вдавалося в нападі. Натомість гості не лише повністю домінували в боротьбі під кільцем, а й реалізували п’ять із семи дальніх спроб і вирушили на велику перерву, лідируючи 42-26.

Незважаючи на спроби «ведмедів», яких за собою повів Маркус Вокер, переломити хід зустрічі на власну користь після великої перерви, команда Звєздана Мітровича доволі спокійно довела матч до перемоги, хоч і програла третю та четверту десятихвилинки.

У підсумку Маркус Вокер приніс «Говерлі» 19 очок, додавши до них 5 передач і 4 перехоплення. 14 очками відзначився Кевін Тіггс, 11 очками – Данте Свонсон.

Окрім Джека МакКлінтона, який реалізував 3/8 двоочкових, 4/4 триочкових і 5/5 штрафних, вагомий внесок у перемогу «Будівельника» зробили Михайло Анісімов (12 очок + 6 підбирань) і Зак Морлі (11 очок + 9 підбирань), пише офіційний сайт Суперліги.