• Головна
  • На Івано- Франківщині лікарі виїжджатимуть до сільських стаціонарів
14:41, 16 березня 2012 р.

На Івано- Франківщині лікарі виїжджатимуть до сільських стаціонарів

У Войнилівську поліклініку плануються щотижневі приїзди бригад лікарів таких спеціальностей як отоларингологія, офтальмологія, дерматологія, неврологія та інші, а це, в свою чергу, наблизить медицину до населення. Про це АМН повідомили у прес-службі МОЗ України.

На Івано-Франківщині, в селищі Войнилів Калуського району, на базі місцевої поліклініки було відкрито багатопрофільний денний стаціонар.

В денному стаціонарі зроблено капітальний ремонт на суму 201 тисяча 720 гривень з міського бюджету. Приміщення облаштовано за європейським зразком. Тут розгорнуто 40 ліжок, з яких 10 хірургічного профілю, 15 - терапевтичного і 15 - неврологічного. Заклад оснащено сучасним медичним обладнанням. На денний стаціонар поширюється дія регіональної цільової програми медикаментозного забезпечення.

Все це дає хороший результат, адже від початку року в денному стаціонарі, який працював і під час ремонту, проліковано 205 хворих на 50 тисяч гривень. Поліклініка обслуговує селище Войнилів та ще 12 навколишніх сіл, що складає 10,5 тисяч населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...