• Головна
  • Прикарпатські податківці вдосконалюють співпрацю з промисловцями і підприємцями
13:00, 20 березня 2012 р.

Прикарпатські податківці вдосконалюють співпрацю з промисловцями і підприємцями

Голова державної податкової служби в області Віктор Рахміль та голова правління  Регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців Василь Дутчак підписали меморандум про співробітництво та координацію дій.

 

Саме промисловці і підприємці в основному забезпечують наповнення бюджету. Зокрема,  за минулий рік область поповнила державну казну на 4,3 мільярда гривень. Крім того, підприємці не лише допомагають наповнювати скарбницю країни, але й боротися з тіньовим обігом коштів. Тож податківці й надалі сприятимуть вирішенню проблем підприємців, - зазначив  голова ДПС в області Віктор Рахміль.

 

Податки зобов’язані платити всі. За цих умов створюються рівні умови конкуренції на ринку. Для промисловців важливо мати конструктивний діалог з податковою службою, - відзначив голова РВ УСПП Василь Дутчак

 

Меморандум про співпрацю передбачає підготовку спільних пропозицій щодо застосування податкового законодавства, організацію роз’яснювальних заходів для платників податків, тощо. Також буде створено узгоджувальну робочу групу з розгляду конфліктних питань.

 

Підписаний меморандум, впевнені і податківці і підприємці, закріпить ті позитивні напрацювання, яких вдалося досягти та буде сприяти успішній діяльності промисловців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...