• Головна
  • У Івано-Франківську таки створять "Муніципальну варту" (ІНФОГРАФІКА)
12:50, 8 липня 2016 р.

У Івано-Франківську таки створять "Муніципальну варту" (ІНФОГРАФІКА)

Сьогодні, 8 липня, на сесії Івано-Франківської міської ради депутати проголосували за створення у місті КП "Муніципальної варти" статутний капітал якої складає 1 млн грн.

Підтримали таке рішення 26 депутатів, 10-ро утрималися, інформує 0342.ua.

Створюють комунальне підприємство задля профілактики правопорушень у місті, забезпечення охорони громадського порядку, забезпечення виконання рішень міської ради, виконкому, розпоряджень міського голови та сесій міської ради.

Серед основних завдань "Муніципальної варти" — забезпечення охорони публічного порядку у місті, законності, охорони прав, свобод та інтересів територіальної громади, участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху, допомога працівникам поліції у виявленні і розкритті злочинів та інше.

Згідно зі Статутом підприємства, "Муніципальна варта" матиме право складати акти фіксації виявлених правопорушень та адміністративні протоколи про адмінправопорушення в межах компетенції та порядку передбачених чинним законодавством; проводити спільно з Муніципальною інспекцією з благоустрою рейди та перевірки території, об'єктів міста щодо стану їх благоустрою; брати участь у межах своєї компетенції, у роботі комісій, утворених міською радою, виконкомом, міським головою, виконавчими органами міської ради; застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби та використовувати службових собак відповідно до Закону;  проводити відкриту відео та фотозйомку подій як допоміжний засіб запобігання протиправним діям на об'єкті, що охороняється та багато іншого.

У Івано-Франківську таки створять "Муніципальну варту" (ІНФОГРАФІКА), фото-1

Судячи з вищепереліченого, "Муніципальна варта" поєднає у собі роботу Патрульної поліції, Муніципальної інспекції з благоустрою та інших органів. 

Чи не доцільніше було б спрямувати кошти, що витрачатимуться на новостворене КП, на більш нагальніші потреби?

За словами заступника керівника патрульної поліції Олега Сердюка, у Статуті підприємвства є багато суперечностей. Тож депутати, проголосувавши "ЗА", відправити проект на доопрацювання. Рішення в цілому буде прийнято вже на наступній сесії міської ради.

Детальніше ознайомитися зі Статутом підприємства можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #Муніципальна варта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...