• Головна
  • Прикарпатський легкоатлет здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи
14:05, 24 липня 2016 р.

Прикарпатський легкоатлет здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи

Михайло Гаврилюк став чемпіоном Європи U18 із метання молота і очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії – 82,26 м.

Свою перемогу легкоатлет здобув на чемпіонаті Європи, який проходив 14-17 липня у Тбілісі (Грузія).

У цих же змаганнях британець Джейк Норріс виборов срібну медаль (79,20 м), а бронзовим призером став швед Рагнар Карлссон (75,71 м).

Прикарпатський легкоатлет Михайло Гаврилюк, житель Делятина, вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. Його тренує Ярослав Маланюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #чемпіоном Європи U18 #золота медаль #Михайло Гаврилюк