• Головна
  • Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу
09:54, 12 квітня 2012 р.

Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу

Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Івано-Франківського обласного військового комісаріату до місця проходження ними служби. Юнаки служитимуть у частинах Повітряних Сил та Держспецтрансслужби, дислокованих в Одесі, Чернігові та Озерному.

Про це Вікна online повідомив підполковник Тарас Грень із Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Це перша відправка цьогорічних призовників. Загалом же цієї весни одягнуть погони 610 прикарпатців. До Збройних Сил України буде призвано 450 юнаків, до Внутрішніх військ — 120, а 40 призовників проходитимуть службу у структурах Держспецтрансслужби.

На даний момент у всіх військкоматах області працюють призовні комісії. Всі кандидати на службу проходять ретельний медичний та психологічний огляд. З огляду на те, що кожного року до Збройних Сил призивається все менше і менше громадян, вибрати є з кого. Однак, за словами медиків, стан здоров’я підростаючого покоління викликає тривогу. Побільшало захворювань хребта, зору, рухового апарату. На думку лікаря-травматолога Івано-Франківської обласної лікарської комісії Михайла Макара, стан справ можна було б виправити, якби в школах було докорінно змінено всі заняття з фізичної культури, письмові столи замінені на зручні парти, та й батькам потрібно більше уваги приділяти тому, щоб діти не проводили час за комп’ютером, а грали в рухливі ігри на повітрі та займались у спортивних секціях.

Потрібно зазначити, що на Прикарпатті до служби в армії традиційно ставляться з повагою. І кількість ухильників тут досить незначна. От і цього разу з майже десяти тисяч приписників нинішнього призову, не з’явилось лише близько двохсот чоловік. І ті, на переконання працівників військкомату, в основній масі просто знаходяться на сезонних заробітках, по завершенню яких прибудуть додому і підуть служити.

Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-1
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-2
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-3
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-4
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-5
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-6
Перших 60 юнаків призовної кампанії «Весна 2012» відбули з Прикарпаття на військову службу, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...