До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ)

Сьогодні, 10 вересня до Івано-Франківська у парк Шевченка завітав загальнонаціональний  дитячий проект "Місто професій".

"Місто професій" - це ітерактивний дитячий захід мета якого - дати можливість кожній дитині доторкнутись до світу дорослих та спробувати себе в різних професіях. Впродовж дня свято відвідали декілька сотень дітей котрі мали змогу спробувати себе у спеціальностях представлених держструктурами, навчальними закладами і підприємствами міста та вибрати майбутній напрям роботи.

Для того щоб взяти участь у події кожен учасник повинен був зареєструватися та отримати стилізований дитячий паспорт. По закінченню реєстрації дітлахи мали змогу відчути себе у ролі рятувальника, патрульного поліцейського, військовослужбовця, медика, банкіра чи науковця. Найактивніші "працівники" отримували спеціальні відмітки в паспорті та заробітню плату у вигляді іграшкових грошей, які вони могли обміняти на солодощі.

Крім Івано-Франківська "Місто професій" уже встигло побувати у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Запоріжжю та в інших містах, у кожному з яких захід відвідали по декілька тисяч учасників.

До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-1 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-2 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-3 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-4 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-5 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-6 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-7 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-8 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-9 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-10 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-11 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-12 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-13 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-14 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-15 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-16 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-17 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-18 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-19 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-20 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-21 До Івано-Франківська завітало "Місто професій" (ФОТОЗВІТ), фото-22
0342.ua
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Містопрофесій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі