• Головна
  • Івано-Франківськ нагородили Почесним знаком Ради Європи
15:00, 27 квітня 2012 р.

Івано-Франківськ нагородили Почесним знаком Ради Європи

Івано-Франківськ нагородили Почесним знаком Парламентської асамблеї Ради Європи. Це – третя відзнака цього міжнародного об’єднання, яка, за словами міського голови Віктора Анушкевичуса, «засвідчує прагнення громади до євроінтеграції»: у 2006 році Івано-Франківськ отримав Європейський диплом, у 2008 – Почесний прапор Ради Європи. 

Саме нагородження відбудеться восени.

Почесний знак є однією з відзнак Парламентської асамблеї Ради Європи, якою нагороджують органи місцевої і регіональної влади за «активний розвиток європейських ідеалів», інформує Радіо Свобода.

Приз Європи (The Europe Prize, Le Prix de l’Europe, в інших перекладах – Європейський приз, Премія Європи, Європейська премія) був започаткований 1955 року. Він ділиться на чотири ступені, у порядку зростання: Європейський диплом, Почесний прапор, Почесний знак і власне Приз Європи.

Такі відзнаки органам місцевої влади за особливі досягнення в галузі європейської інтеграції присуджують лише один раз. Європейський диплом є необов’язковим ступенем, а Почесний прапор і Почесний знак місто має отримати по черзі обов’язково, щоб мати право претендувати на Приз Європи.

В Україні Приз Європи отримав 2010 року Харків, Почесний знак має Одеса і тепер також Івано-Франківськ, Почесний прапор – Луцьк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...