
11:46, 16 листопада 2016 р.
Франківці цікавляться, чи сміття на Пасічній також має "розтанути"
У Фейсбуці пересічні містяни скаржаться на завали сміття, яке ніхто не прибирає і не вивозить. Справжній сміттєвий "колапс" сфотографували на Пасічній.
І то лише початок, бо мешканці стверджують, що сміття все більше і більше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня

Коментарі