
09:03, 17 травня 2012 р.
На Прикарпатті пенсіонер звернувся в міліцію через борг сумою 7 мільйонів купонів
Чотирнадцятого травня в Надвірнянський райвідділ міліції звернувся 78-річний житель села Стримба із заявою про те, що односельчанка не повертає йому борг.
Нічого дивного в цьому б не було, бо люди часто позичають гроші, а потім з якихось причин не можуть повернути. Такі заяви в міліцію надходять практично щодня. Але справа в тому, що пенсіонер згадав про борг... 16-річної давності.
Причому він зичив жінці кошти ще до початку проведення грошової реформи. Заявник стверджує, що 57-річна односельчанка винна йому... сім мільйонів купонів. Чому дідусь згадав про позичку через стільки часу і якими купюрами має йому повернути цей борг селянка, наразі залишається лише здогадуватися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
Вчора
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
Оголошення
15:34, 19 грудня
15:58, 23 грудня
19:17, 23 грудня
13
08:17, 15 грудня
25

Коментарі