![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
21:00, 1 березня 2017 р.
Попри заборону франківець полював на зайців
У ніч на 1 березня на вулиці Надрічній екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль Renault Trafik — на його кузові була речовина, схожа на кров.
За кермом автомобіля був 41-річний мешканець Івано-Франківська. В салоні автомобіля патрульні виявили мисливський карабін, тепловізор, бінокль з нічним баченням і впольовану дичину — одну лисицю та шість зайців. Водій пояснив, що був на полюванні у Калуському районі, та коли приїхав його адвокат, чоловік від своїх слів відмовився, — повідомляє Патрульна поліція Івано-Франківська.
![Попри заборону франківець полював на зайців, фото-1 Попри заборону франківець полював на зайців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Франківець мав дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, але полювати на зайця заборонено від початку лютого. На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу та повідомили єгерську і дозвільну служби, які вилучили зброю, тепловізор і набої. За браконьєрство затриманому чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...