• Головна
  • Яремче вже півроку живе без судочинства. Ситуація в найближчі місяці не зміниться
14:40, 1 березня 2017 р.

Яремче вже півроку живе без судочинства. Ситуація в найближчі місяці не зміниться

Сьогодні, 1 березня, на круглому столі в обласному апеляційному суді, було підняте питання про критичну ситуацію, що склалася в районних апеляційних судах, зокрема в місті Яремче. Там вже півроку немає жодного діючого судді, справи накопичуються, люди обурюються.

Дана ситуація викликає негативний суспільний резонанс. Це, в першу чергу, сточується цивільних справ, адже, за законом, їх не можна передавати на розгляд в інші суди. Тож останні півроку ці справи просто накопичуються.

Трохи рятує ситуацію те, що кримінальні справи можна передавати до судів, в яких вистачає кадрів для формування суддівської колегії.

«Вже півроку Яремче перебуває без судочинства. Це може призвести до того, що Україна понесе серйозну відповідальність перед Європейським судом. Проте я хочу наголосити, що не судді в цьому винні. У нас вже готові молоді судді, які пройшли всі іспити і чекають призначення. Проте їх не призначають», — коментує голова обласного Апеляційного суду Богдан Гриновецький.

За його словами, в найкоротші строки ця проблема не буде вирішена, адже процедура переведення судді значно ускладнилася останнім часом і розтягнулася мінімум на 3-4 місяці.

До теми: Було погано, а буде ще гірше: загострення кризи в апеляційному суді прогнозується на літоКриза в Івано-Франківському міському суді. Чого чекати тим, чиї справи розглядатимуться найближчим часом?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #суд #Яремче #нестачакадрів #півроку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...