• Головна
  • У Франції лунали оплески акордеоністам з Прикарпаття
15:08, 14 червня 2012 р.

У Франції лунали оплески акордеоністам з Прикарпаття

Дует акордеоністів „Концертіно” повернувся з французького міста Бельфор, де брав участь у Міжнародному музичному фестивалі університетів.

135 музичних колективів університетів презентували у Бельфорі 29 країн. Організатори фестивалю підготували для них п’ятнадцять концертних майданчиків, на яких одночасно відбувалися виступи. Вони розпочиналися ополудні і тривали до півночі.

Професор Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор мистецтвознавства, заслужений артист України Мирон Черепанин і доцент, кандидат мистецтвознавства Марина Булда демонстрували свою виконавську майстерність на відкритій сцені „Музичного кіоску” та на території закритого дворику Будинку мерії. На першому виступі „Концертіно” було багато глядачів, які вільно ходили вулицями й завдяки звуковому підсиленню мали можливість слухати акордеонну музику. На другому виступі нашого колективу чимало людей не могли потрапити до зали через обмежену кількість посадочних місць.

Дует „Концертіно” гідно представив Прикарпатський університет на престижному музичному фестивалі у Франції. Його виступи супроводжувалися бурхливими оплесками та схвальними вигуками поціновувачів музики. Знайомство наших виконавців з учасниками фестивалю сприяло налагодженню творчих зв’язків між музичними колективами інших країн. Виконавське мистецтво Мирона Черепанина та Марини Булди відповідало високому професійному рівню й отримало міжнародне визнання.

Учасники дуету висловили щиру вдячність за організацію поїздки ректорові Прикарпатського університету професору Ігорю Цепенді та професору Богдану Остафійчуку, який очолював делегацію навчального закладу на цьому святі музики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...