• Головна
  • До Івано-Франківська приїхали студенти-медики з усієї України (ФОТО)
17:10, 23 березня 2017 р.

До Івано-Франківська приїхали студенти-медики з усієї України (ФОТО)

Сьогодні, 23 березня, в Івано-Франківську розпочалася 86 науково-практична конференція студентів і молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». На Прикарпаття приїхали понад 100 студентів з різних куточків України. Вони беруть участь у засіданнях 20 секцій.

«Студентська конференція — це, мабуть, найвищий рівень студентського самоврядування, — зазначив ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Це найвищий рівень ставлення професорсько-викладацького складу до своїх майбутніх колег. Студенти мають можливість продемонструвати свої знання, зробити перші кроки в науці. Ми видали прекрасний збірник їхніх тез. Сьогодні ж в нас відбудеться вокальний конкурс «Голос ІФНМУ». Два дні на різних наших базах і кафедрах відбуватимуться майстер-класи. Це справжнє свято студентської науки!»

Науковий керівник Ради Студентського наукового товариства ІФНМУ (СНТ), завідувач кафедри фізіології, професор Наталія Воронич-Семченко пам’ятає, як відбувалися такі конференції ще 30 років тому, коли вона ще студенткою була секретарем СНТ. За її словами, з кожним роком наукова студентська діяльність в університеті стає все більш популярною, інформує прес-служба ІФНМУ.

«В університеті створені чудові умови для роботи студентів, їхніх перших кроків у науці, — розповідає Наталія Воронич-Семченко. — Маємо дуже хороші відгуки про нашу експериментальну базу, «Віварій». Відрадно, що бажаючих займатися науковими, експериментальними, клінічними дослідженнями у нас стає все більше. Викладачі обов’язково підтримують таких дітей».

«Ці конференції збирають друзів, однодумців, талановиту молодь, — продовжує Наталія Воронич-Семченко. — Дуже відрадно, що останніми роками до нас приїжджають все більше студентів. Я пам’ятаю, коли до нас приїжджало 10-15 учасників з інших міст, а минулого року їх було вже 140. Цього року ми очікуємо також понад 100 учасників з понад 10 вищих навчальних закладів України. Студенти від першого до шостого курсів спілкуються між собою, обмінюються новими науковими здобутками. Ми щороку чекаємо це свято науки, і, сподіваюся, що й цього року воно буде вдалим».

Студент шостого курсу медичного факультету Богдан Гавенко вже кілька років займається науковою діяльністю, брав участь у студентських конференціях в різних куточках України та за кордоном. Його перша наукова конференція була в Білорусі на далекому другому курсі, а цього року він вже працює в оргкомітеті 86 конференції ІФНМУ.

«Такі конференції для студента — це початок його наукової діяльності, — говорить Богдан Гавенко. — З допомогою своїх викладачів студент робить перші кроки в науці, пробує себе в цій сфері. Насправді, наукова робота — дуже цікаве заняття, і якщо людина дійсно захоплена наукою, це для неї не є складно. Наукова конференція — це також неоціненний досвід виступу перед публікою. В подальшому житті, в професійній діяльності — це необхідна річ, і цього не потрібно боятися. Навпаки, з кожним виступом ти почуваєшся впевненіше, і показуєш кращий результат».

До Івано-Франківська приїхали студенти-медики з усієї України (ФОТО), фото-1
До Івано-Франківська приїхали студенти-медики з усієї України (ФОТО), фото-2

ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко

20170323_konferentsia_10

До Івано-Франківська приїхали студенти-медики з усієї України (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #медики #студенти #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...