
10:26, 22 червня 2012 р.
На Прикарпатті порушено шість кримінальних справ за незаконне вирощування снодійного маку
В Івано-Франківській області порушено шість кримінальних справ за ч.1 ст.310 "Посів або вирощування снодійного маку чи конопель" Кримінального кодексу України.
Про це УНН повідомили у Секторі зв’язків із громадськістю облуправління міліції.
Наразі найбільшу плантацію зі снодійним маком міліціонери виявили в селі Трійця Снятинського району. Тут з присадибної ділянки 55-річної господині вилучено 1461 рослину маку.
Під час проведення заходів міліція розраховує на сприяння свідомих громадян у протидії поширенню наркоманії. Адже городи з маковими посівами можуть стати об’єктом уваги осіб, які шукають макові рослини з корисливих мотивів, паразитуючи на біді наркозалежних людей.
Тому міліція закликає жителів області інформувати про підозрілих осіб, які приїжджають у села та про посіви маку у великій кількості.
Нагадаємо, операція під умовною назвою "Мак" проводиться в Україні з 28 травня по 28 вересня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:17
28 серпня
15:40
28 серпня
Оголошення
11:37, 21 серпня
15:31, 25 серпня
5
20:51, 25 серпня

Коментарі