![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:19, 8 квітня 2017 р.
У психіатричній лікарні на Прикарпатті б'ють та знущаються з пацієнтів (ВІДЕО)
у Обласну психічну лікарню №2, що в Рогатині, потрапив вихованець Залучанського дитячого будинку. Дирекція забила на сполох — взимку там вже помер хлопець з Залуччя. А Сьогодні Сашко підтвердив найгірші опасіння вихователів.
До хлопця, в якого діагностували туберкульоз, навідалися в гості. він одразу сказав, що йому тут погано і попросив забрати:
«Сашко у катівні! Як тільки ми його побачили він одразу поскаржився, що йому погано! Його б'ють, не міняли йому підгузки, не лікують. Він спав у коридорі та у верхньому одязі. Він дуже просив перевести його в іншу лікарню.
Ще питання, хто більший кат: працівник психіатричної лікарні, який свідомо піднімає руку на сироту з інвалідністю, чи директор Залучанського дитбудинку Сухолиткий, який свідомо допустив переведення Сашка у катівню (в якій у січні вже помер інший вихованець дитбудинку)», — пишуть вихователі.
До теми: Уповноважений з прав людини завітав до проблемного Коломийського інтернату з таємною перевіркою (ФОТО), 5 невідомих фактів про місця несвободи в Україні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...