• Головна
  • Німецький досвід з розвитку демократії буде використано на Прикарпатті (ФОТО)
10:52, 10 квітня 2017 р.

Німецький досвід з розвитку демократії буде використано на Прикарпатті (ФОТО)

Протягом двох днів, 10 та 11 квітня, делегати Фонду Ганса Зайделя проводитимуть семінар для працівників обласної та районних державних адміністрацій і міських рад Івано-Франківщини. Тема семінару: «Сприяння розвитку громадянського суспільства. Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади».

«Ми проводимо цей семінар для того, щоб сполучити громадянське суспільство та органи виконавчої влади. Досвід Германії показує, що, якою б багатою і прогресивною не була держава, без цієї взаємодії неможливий її нормальний розвиток», — говорить керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії, Даніель Зайберлінг.

Він наголосив, що впродовж двох днів німецька делегація розкаже про досвід Германії в становленні демократичного суспільства, проте не нав'язуватиме цю готову модель для України. Скоріше вестиметься діалог, чи прийнятні такі шляхи для нашої країни.

За словами пана Зайдерлінга, розвиток демократії в Україні зараз багато в чому схожий на ситуацію в Германії 60-70 рр. Це був час заворушень та демонстрацій, коли німці, переважно молодь, вимагала нової демократії, в які громадяни активно прийматимуть участь в розвитку держави. Схожі процеси відбувалися в Україні під час Євромайдану, який викликав сплеск громадянської активності в державі. важливо не дати їй згаснути.

Керівник проекту відзначив, що важливим кроком для Прикарпаття є створення громадських рад. 

«Якщо цей інститут не буде просто формальністю, а матиме реальний вплив на прийняття рішень, це стане базою нової демократії», — наголосив він. 

Нагадаємо, що цього року Прикарпаття відзначатиме 20-ту річницю співпраці з Фондом Ганса Зайделя. 

До теми: Німецький досвід діяльності добровільних пожежних дружин запроваджують у громадах Прикарпаття

 IMG_20170410_095057IMG_20170410_101451IMG_20170410_101503

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #громадянськесуспільство #ФондГайсаЗайделя #Даніель #Зайдерлінг #семінар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...