• Головна
  • Наукові статті Прикарпатського університету цитують чи не найбільше в Україні. Рейтинг
15:00, 20 квітня 2017 р.

Наукові статті Прикарпатського університету цитують чи не найбільше в Україні. Рейтинг

Прикарпатський національний університет зайняв 11 місце з 136 вищих навчальних закладів України за показником цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. 

Відповідні дані оприлюднені на сайті Освіта.ua.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України, що на 9 вищих навчальних закладів більше ніж у квітні 2016 року. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника — єдиний серед вищих навчальних закладів Прикарпаття — отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2017 року, посівши, вже третій рік поспіль, 11-те місце. 

"Scopus" — бібліографічна і реферативна база даних, а також інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. База даних індексує більше 20 000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Також, до бази даних потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій та книжкових видань. Розробником та власником "Scopus" є видавнича корпорація "Elsevier". Дані "Scopus", окрім іншого, використовуються при складанні деяких рейтингів провідних університетів світу. Наприклад, Times Higher Education або QS World University Rankings.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #науковістатті #Прикарпатськийуніверситет #scopus
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...