• Головна
  • На базі обласної лікарні відкрили новий рентгенологічний центр. ФОТО
16:00, 20 квітня 2017 р.

На базі обласної лікарні відкрили новий рентгенологічний центр. ФОТО

Сьогодні, 19 квітня, в Обласній клінічній лікарні відкрили центр рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування з рентгенопераційною. 

За словами головного лікаря ОКЛ Остапа Грищука, вартість обладнання склала близько 20 млн грн. Кошти були спрямовані як субвенція з державного бюджету. На капітальний ремонт приміщення затрачено понад один мільйон гривень з обласного бюджету, а також спрямовано позабюджетні кошти у сумі понад 200 тис. грн.

IMG_2834_(1)_(1)

IMG_2838_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

Завдяки ангіограму проводитимуться рентгенендоваскулярні (внутрішньосудинні) втручання при гострих та хронічних патологіях у кардіології, нейрохірургії, судинній хірургії. Практикуватимуть нові методики лікування у торакальній хірургії (селективний тромболізис) з метою підведення спеціального препарату для розчинення тромбу в легеневих артеріях, а також у гінекології, урології та інших напрямках. Для роботи з обладнанням працівники ОКЛ пройшли навчання у різних клініках Польщі та Чехії, отримали необхідні вміння та навики у столиці.

IMG_2852_(1)_(1)_(1)

За рік у центрі планується проводити близько 1000 оперативних втручань, надавати спеціалізовану кардіохірургічну допомогу 400-450 хворим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #рентгенологічнийкабінет #ОКЛ #новийцентррентгенологічнихопераційвОКЛ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...