![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:30, 24 квітня 2017 р.
Івано-Франківськ готується до міжнародного фестивалю "Свята ковалів"
Цього року фестивалю виповнюється 15 років, тому організатори підготували для франківців цікаву та насичену програму.
Фестиваль відбуватиметься з 5 по 7 травня на площі біля фортечної галереї «Бастіон». Організатори планують, що на свято приїде понад 200 майстрів ковальського мистецтва з 12 країн світу.
«Цього року ми запланували роботу, як подарунок для міста. Це буде грандіозна велика вежа з трьома діючими годинниками, і ковалі будуть кувати символи часу. Головним «креатором» цьогорічного фестивалю є Наталія Щерба, тому за мотивами її твору якраз будемо виконувати магічні символи для нашого міста. Таким чином, тематика цьогорічного фестивалю поєднує літературу та ковальство», — зазначив організатор фестивалю Сергій Полуботько.
За словами організаторів, три годинники майбутньої вежі матимуть діаметр 2 метри, а висота самої споруди сягатиме 5 метрів. Також, на ній буде магічний елемент, до якого можна буде доторкнутися та загадати бажання, щоб «час був справді на Вашому боці».
Читайте також: Як франківці святкуватимуть День міста. Анонс заходів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...