• Головна
  • Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО
21:00, 24 квітня 2017 р.

Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО

Сьогодні, 24 квітня, в Івано-Франківську відкрилася виставка техніко-технологічних виробів учнів і студентів області. Талановиті винахідники представили різноманітні технічні моделі роботів, "мудрих будинків", інноваційних систем, космічних кораблів.

Куратор виставки — директор обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Віталій Кодря пояснює, що цьогоріч представлення робіт учнів вирішили об'єднати за різними категоріями: роботи учнів техніко-технологічних гуртків, початкового технічного моделювання і нової категорії робіт — "український космос".

Загалом роботи, що представлені на виставці, створені під час позашкільних занять у спеціальних гуртках і школах. До неї юні винахідники почали готуватися ще з вересня.

"Добре, коли діти відвідують гуртки і вчаться на практиці реалізовувати ту теорію, яку дають у школі. Або ж навпаки: юні винахідники здобувають практичні навички ще до того, як пізнають основні фізичні закони. Це вчить їх легше сприймати і більше мислити" — пояснює Віталій Кодря.

І додає, що згідно даних лише 7 тисяч дітей області відвідують технічні гуртки, в той час як творчо-мистецькі 50 тисяч

"Але ж майбутнє, та навіть сьогодення, — за технологіями, — висловлює свою позицію куратор виставки і демонструє роботи юних інженерів. — Під час таких занять діти ознайомлюються з різними технологіями: вчаться конструювати найпростіші комп'ютери, спеціальні датчики, які зчитують інформацію і передають її господарю. Наприклад, конструюють систему, яка контролює задимлення, проникнення в оселю і в разі небезпеки сигналять про це господарю".

Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО, фото-1

Учні і викладач Коломийського центру учнівської творчості представили на виставці свої роботи

Керівник гуртка робототехніки Коломийського центру учнівської творчості Олексій Масловський демонструє "мудрий будинок", який спроектували його учні: "Господар преставляє спеціальну карточку до замка, інформація на ній зчитується і в будинку відбувається автоматичне ввімкнення запрограмованих систем". У Коломийському гуртку займаються діти з 9-ти років, наразі постійно відвідують його десять юних проектантів. Також тут вчаться створювати роботів і дають уроки з авіамоделювання.

Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО, фото-2

Побачити роботи юних винахідників франківці зможуть до 28 квітня у виставковому залі за адресою Незалежності,12 (2 пов.). 

Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО, фото-3
Сьогодні в Івано-Франківську відкрилася виставка унікальних технічних робіт учнів і студентів області. ФОТО, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #технічніроботи #учні #пту #студенти #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...