18:02, 4 липня 2012 р.
На околиці Івано-Франківська припинено діяльність потужного виробництва фальсифікованих спиртних напоїв
Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області припинили підпільну діяльність цеху з продукування фальсифікованих спиртних напоїв, який діяв у складському приміщенні на околиці обласного центру.
Як уже з’ясовано, в антисанітарних умовах тут щодня виготовлялося до півтори тисячі пляшок з етикетками 20 найменувань горілки, в тому числі, відомих загальноукраїнських торгових марок. На незаконному виробництві працювали восьмеро найманих працівників, які отримували від підприємця-самозванця заробітну платню залежно від кількості наповнених пляшок.
Зараз правоохоронці здійснюють заходи щодо встановлення конкретних закладів торгівлі, куди збувається фальсифікована продукція.
Масштаби незаконного виробництва справді вражають. На час появи правоохоронців у підпільному цеху було виявлено 3 тонни спирту, біля 2 тонн спиртово-водяної рідини, підготовленої для розливання у пляшки, 10 тисяч марок акцизного збору, 4 тисячі пляшок горілки «готової продукції», неймовірна кількість різноманітних корків і дозаторів.
Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Сергій Бобик, з приміщення вилучено також обладнання та устаткування, за допомогою якого виготовлялися фальсифіковані спиртні напої. Вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності 36-річного жителя Івано-Франківська, який організував незаконне виробництво у складському приміщенні, взятому в оренду. Перевіряється причетність до діяльності цеху й особи, яка є власником території.
Зразки з вилученої «продукції», а також сировини для виготовлення фальсифікату направлені на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС в області. Незаконні дії осіб, причетних до підпільного виробництва підакцизних товарів кваліфікуватимуться за ознаками злочинів, передбачених ч.3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) і ч.1 статті 216 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення і використання підроблених марок акцизного збору. Незаконний бізнес «підприємця» може вилитися позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
8 жовтня
13:50
7 жовтня
14:43
6 жовтня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:41, 29 вересня
09:41, 29 вересня
09:41, 29 вересня
12:34, 1 жовтня
live comments feed...