
19:09, 10 червня 2017 р.
У Калуші відродили турнір з легкої атлетики срібного призера Олімпіади-1972 Євгена Аржанова. ФОТО
Сьогодні у Калуші стартував легкоатлетичний турнір серед спортсменів Західноукраїнського регіону, присвяченого срібному призеру Олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені Євгену Аржанову. Змагатися у бігу на 100, 400, 800 метрів, естафеті, стрибках у висоту та метанні ядра будуть спортсмени з шести областей, інформують "Вікна".
Приїхати на цьогорічний турнір Євген Аржанов, який нині мешкає в Києві, не зміг. Калушани очікують його побачити на наступних змаганнях, адже 2018 року відомому калушанинові виповниться 70 років.
Довідка. Євген Аржанов — бігун на 800 метрів, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон Європи 1971 року народження, срібний призер олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені. Після завершення спортивної кар'єри працював коментатором на українському телебаченні і радіо, тренером збірних команд в Південній Кореї, В'єтнамі.

Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:47, 27 лютого
1
17:03, 3 березня
10:00, 21 лютого
live comments feed...