
15:20, 11 червня 2017 р.
На Прикарпатті врятували двох котів
Двічі за добу рятувальники області знімали пухнастих із дерев.
Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
Уранці 10 червня кота із дерева знімали у Ямниці. А по обіді — на вул. Тихого у Калуші.
Читайте також:
Іванофранківці пропонують заборонити у місті виступи цирків із тваринами
Біля ТЦ "Арсен" пікетували проти використання тварин у цирку. ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:59
26 червня
08:59
26 червня
11:57
25 червня
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня

Коментарі