• Головна
  • Жіноча збірна України з баскетболу відвоювала світову бронзу
18:05, 22 червня 2017 р.

Жіноча збірна України з баскетболу відвоювала світову бронзу

Уздолали команду Нідерландів у матчі за 3 місце на Чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 – 15:13. Тренер нашої збірної - фрнанківець Юрій Процюк. Перемогу виборювали також вихованка калуської школи баскетболу Оксана Молова (Кісільова) та франківчанка Христина Філевич.

Суперниці українок відкрили рахунок, та наші дівчата швидко зрівняди рахунок, а потім вирвалися вперед, йдеться на сайті ФБУ.

Після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною – 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.

На початку заключної хвилини рахунок був рівний – 13:13. Українки стримали атаки суперниць. За 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для України.

Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Минулоріч в Китаї наша команда стала другою.