
13:08, 29 червня 2017 р.
Розпочався капремонт вулиці Тринітарської у Франківську. ФОТО
У Франківську розпочали капремонт це однієї вулиці. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на офіційній сторінці у соцмережі.
"Капітальний ремонт вул. Тринітарської розпочався. Це має бути проект, гідний називатись центральною вулицею європейського міста. Тут облаштуємо тротуари та проїжджу частину в один рівень із забезпеченням доступності для маломобільних груп населення, - обіцяє міський голова. - Також передбачили нове освітлення та вуличні меблі, додаткове озеленення, встановимо оригінальні каналізаційні люки з символікою міста. І що характерно - збережемо автентичну трилінку".



Читайте також:
Парк Шевченка у Франківську прикрасять майже сотнею кущів троянд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі