• Головна
  • До Всеукраїнського рейтингу ТОП-50 вузів за оцінками роботодавців потрапили два вищих навчальних заклади Івано-Франківська
21:50, 6 липня 2017 р.

До Всеукраїнського рейтингу ТОП-50 вузів за оцінками роботодавців потрапили два вищих навчальних заклади Івано-Франківська

В житті часто трапляються випадки, коли випускник престижного університету не може знайти роботу за своєю спеціальністю. Роботодавці потребують кваліфікованих працівників.

Вони хочуть бачити у компанії людину, яка вже має певний досвід роботи, володіє відповідними навичками, вміє працювати у команді, вирішувати складні завдання і може втілити свої знання на практиці. Однак, переважно,випускники не мають достатнього досвіду, хоча прагнуть реалізуватися у певній галузі.Тому іноді економісти йдуть працювати продавцями, юристи - касирами, а інженери - офіціантами. З кожним роком ця проблема стає все актуальнішою.

Тому видання «Фокус»проаналізувало можливості випускника певного університету отримати посаду у престижній фірмі. В рамках дослідження було проведено опитування провідних роботодавців України з різних сфер: фінанси, інформаційні технології, юридична тощо. Працевлаштування в цих відомих компаніях може стати чудовим початком успішної кар'єри випускника.Представники компаній оцінили першу сотню вузів зі щорічного консолідованого рейтингу, складеного освітнім ресурсом. Роботодавці ставили оцінки за 12-бальною шкалою. Якщо ж певний навчальний заклад взагалі був невідомий працівникам компанії, то йому ставили нуль балів. Потім на основі суми балів, яку присвоїли усі учасники опитування, відібрали 50 найкращих університетів та розмістили їх за місцями.

До 50 найкращих вузів потрапили два навчальних заклади Івано-Франківська. Зокрема, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав 71 бал та посів 27 місце, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника отримав 64 бали та зайняв 35 місце в рейтингу.

Зазначимо, що цей рейтинг не є повноцінним дослідженням якості освіти в навчальних закладах України. Він відображає думку ряду роботодавців про той чи інший університет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #вища #освіта #навчання #ПНУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...