![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
21:06, 7 липня 2017 р.
Прикарпатцям знову нараховують субсидії
В департамент соціальної політики івано-франківської облдержадміністрації повідомили, що субсидії не призначались через оновлення та доопрацювання програмного забезпечення. Наразі технічні проблеми вирішено і з 23 червня субсидії перепризначаються.
В "Прикарпаття обленерго" повідомляють, що субсидії за червень вже будуть відображені у платіжках. Також радять споживачам звертатись в районні відділення соцзахисту, якщо виникнуть питання з нарахування цих виплат.
Нагадаємо, минулого місяця енергетики звернулись з листом до Департаменту соцполітики Івано-Франківської держадміністрації, в якому просили роз'яснити ситуацію щодо ненарахування субсидій.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...