• Головна
  • ТОП-10 цілющих рослин, які треба зібрати в липні
13:15, 18 липня 2017 р.

ТОП-10 цілющих рослин, які треба зібрати в липні

Зелену аптеку для лікування простудних захворювань потрібно готувати вже зараз. Тому записуйте поради від видання Країна здоров'я , які саме трави слід збирати влітку.

Спориш.

Мабуть, найчастіше зустрічається лікарська рослина спориш, трава-мурава. Раніше, поки не було тракторів і машин, вона росла біля будинків уздовж кожного села. Спориш називають ще пташиною гречкою, гусятником, мурухом. Застосовують як сечогінний, в'яжучий, кровоспинний і протизапальний засіб.

Цикорій.

Придорожня трава: найчастіше він у нас асоціюється з сурогатною кавою. Але, крім усього іншого, він має протимікробну і протизапальну дію, застосовується при шкірних захворюваннях, заспокійливо діє на нервову систему, уповільнює ритм серцевих скорочень. Можете заварювати в чай ​​разом з іншими травами.

Деревій.

Володіє терпкою, сечогінною, потогінною дією і сприяє правильному обміну речовин. Покращує кровообіг і має кровоочисну і протисудомну дію.

Буркун

У народі його звуть жовтий буркун, а ще мольна трава. У буркуні є кумарин, саме він надає цій квітці тонкий запах. Має відхаркувальну, пом'якшувальну і протисудомну дію. Використовується при захворюваннях гінекологічного характеру.

Таволга.

Комірник, медовик, медунка. Зменшує запальні процеси, має закріплюючу і сечогінну дію, сприяє загоєнню ран. Застосовується також при подагрі, ревматизмі, хворобах нирок і простудних захворюваннях.

Звіробій.

Практично немає хвороби, при якій не застосовувався б звіробій. Крім усього іншого він стимулює видільну діяльність різних залоз, сприяє регенерації тканин і заспокійливо діє на нервову систему.

Пижмо.

Дика горобина, горлянка, горбовина. У Грузії її звуть Гвір. Застосовується при аскаридозі, захворюваннях печінки, жовчного міхура, ентероколітів та інших серйозних хворобах.

Вереск.

У нас його називають рискун, гороб'яча гречка. Застосовується при водянці, простудних захворюваннях, але особливо - при каменях у нирках.

Кіпрей вузьколистий.

Більш відомий як іван-чай, Дремуха, Пушник, плакун,скрипник. Застосовується як засіб від безсоння, від головного болю і при жіночих хворобах.

Дзвіночок.

Його знає кожен, але не всі знають, як багато у нас різних дзвіночків. Є дзвіночок жорстковолосий, персиколистий, кропиволистний і т. .д. Застосовують при запальних процесах в порожнині рота, лихоманці, головному болі.

Читайте також: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #лікарськірослини #поради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...