![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
22:15, 18 липня 2017 р.
Як очищають франківську каналізацію. ВІДЕО
Використана вода із каналізації потрапляє до Івано-Франківської станції аерації. А вже після кількох ступенів очищення там - знову до водойм. Але якість очищення каналізаційних стоків багато у чому залежить від свідомості франківців.
Щодня із води вилучають тонни сміття, яке, задавалося б, не повинно там бути. Воно, у свою чергу, шкодить обладнанню, що встановлене на станції аерації. А це, знову ж таки, відбивається і на якості води.
Отже, у сюжеті телеканалу "402 канал" мешканцям Івано-Франківська вкотре нагадують: унітаз - не смітник.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...