![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
11:59, 20 липня 2017 р.
Юні прикарпатці хочуть перемогти на "Чорноморських іграх"
Творчі діти з Прикарпаття змагатимуться за перемогу у фіналі фестивалю «Чорноморські ігри»
Нещодавно у Києві відбувся II етап XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри», у якому взяли участь понад 160 вокалістів з усієї України.
Артисти продюсерського центру «Star Team» Вероніка Зуб’юк, Наталя Садова, Анастасія Ткачук, Денис Родін, дует «Гламурчик» у складі Василя Сіреджука та Софійки Федорів і Юлія Радчук стали півфіналістами конкурсу, гарно представивши рідне Прикарпаття на фестивалі.
![Юні прикарпатці хочуть перемогти на "Чорноморських іграх", фото-1 Юні прикарпатці хочуть перемогти на "Чорноморських іграх", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
А Вікторія Рутковська та дует у складі Дениса Довірака та Святослава Стеф’юка увійшли до фіналу конкурсу, та отримали змогу боротися за звання переможця XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри», який з 4 до 6 серпня проходитиме у м.Скадовськ.
![Юні прикарпатці хочуть перемогти на "Чорноморських іграх", фото-2 Юні прикарпатці хочуть перемогти на "Чорноморських іграх", фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
До складу журі цього року, окрім відомих композиторів та діячів мистецтва, увійшли зірки шоу-бізнесу Анастасія Каменських, Олексій Потапенко, Надія Дорофєєва, Олексій Завгородній (Позитив), Тіна Кароль та Михайло Хома (DZIDZIO).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...