![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:43, 23 липня 2017 р.
Завтра франківська "Фабрика кави" запрошує на безкоштовну дегустацію
Цей франківський затишний заклад знаходиться на Південному бульварі. Завтра франківцям пропонують прийти і безкоштовно посмакувати різні види і сорти кави, приготовлені альтернативними методами.
Про це розповідають на ФБ-події від Фабрики кави:
Кожен сорт кави має свої смакові характеристики і в залежності від способу заварювання те чи інше зерно може розкриватися більш яскраво. Тому Фабрика кави розпочинає дегустацію альтернативних методів приготування.Чекаємо 24 липня о 18:00 усіх бажаючих скуштувати ароматний напій, приготовлений у кемексі. Заварюватимемо два різних сорти і порівнюватимемо їх смаки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...