Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО

Депутатка Івано-Франківської міської ради Олександра Федорук вимагає у громадського руху "Чесно" спростувати інформацію про те, що вона не веде депутатський прийом.

Рух "Чесно" в Івано-Франківську перевіряє прийом виборців місцевими обранцями. За результатами - робить передачу "Приймальня депутата". У передачі 20 липня показали, як шукали приймальню депутата Олександри Федорук. І - не знайшли.

Олександра Федорук стверджує, що уже два місяці, як її приймальня змінила адресу. Із вул. Тичини, 8а переїхала на вул. Грушевського. Через помічника передала активістам руху "Чесно" відповідне звернення.

Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО, фото-1

"Це було звернення моїм помічником у депутатську кімнату. Тоді був присутні працівник безпосередньо відділу, який відповідає за розміщення інформації на сайті та працівники 405 кімнати(кімната депутата Івано-Франківської міської ради - прим ЧЕСНО). Вони сказали, що повідомлять, але не поміняли. - стверджує Олександра Федорук. - Там дзвонили до Віталія Світлика працівник, який пояснив, що згідно якихось там причин… не пам’ятаю, він цього не зробив. Уже після того, як була програма. Ми просто подивились, що не змінено(адреса прийому - прим. ЧЕСНО), це не наша компетенція - ми повідомили і вони не поміняли".

Координатор руху "Чесно" на Івано-Франківщині Віталій Світлик наголошує:

"Не розумію, чому депутатка Федорук змогла до руху ЧЕСНО звернутись письмово, а у такій важливій справі, як попередити виборців про те, що змінюється місце прийому громадян, письмово раду не попередила. Поклалася лише на усне повідомлення помічника. Більше того, якщо тільки завдяки ЧЕСНО депутатка помітила, що вже як два місяці її виборці й гадки не мають про те, де приймає депутат, значить вона навіть не проконтролювала за весь цей час, чи знають її виборці цю інформацію. Я думаю, що на першому ж прийомі за новою адресою депутатка мала б помітити, що виборці до неї не прийшли і тоді треба було перевірити, чи внесли зміни на сайті".

Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО, фото-2
Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО, фото-3
Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО, фото-4
Активісти шукали франківську депутатку не за тією адресою. ВІДЕО, фото-5

Громадські активісти не несуть відповідальності за наповнення і достовірність інформації на сайтах органів влади. Водночас, у секретаріаті міської ради кажуть: для певності варто звертатися про внесення змін не усно, а офіційно - у письмовому вигляді.

"Як правило, коли до нас звертаються, то ми в той самий момент виправляємо все, щоб бачили помічники і завершуємо цю справу, - коментує активістам руху заступник керівника секретаріату міськради Станіслав Козлов. - Після вашого сюжету помічниця до нас прийшла, ми цю інформацію виправили не пригадуючи, чия це була помилка, ми зі свого боку вибачились. Якщо помічниця до нас зверталась - то ми віримо, але, очевидно, це було усне звернення і не до мене, а до дівчат з депутатської кімнати. Ми рекомендуємо звернутись з офіційним запитом до секретаря міської ради, щоб усе було підтверджено документально".

Тим часом, у коментарях передачі "Приймальня депутата" виборці Олександри Федорук стверджують, що не можуть потрапити на прийом до депутатки. Працівник і мешканці гуртожитку, де мав би проходити прийом стверджують, що взагалі ніколи не бачили Олександру Федорук.

Читайте також:

Активісти громадського руху "Чесно" вчитимуть депутатів заповнювати декларації

новиниІвано-Франківська депутатськаприймальня чесно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
34 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати