
11:30, 9 серпня 2017 р.
О 13:00 Франківськ прощатиметься із Героєм трьох воєн Валентином Гонтарем
Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться прощання із координатором проекту "Творча криївка", героєм трьох воєн Валентином Гонтарем. Віддати шану і запалити свічку пам'яті Валентину Гонтарю можна сьогодні о 13.00 в Будинку смутку.

Учора із ним попрощалися у столиці.
Тіло привезли до Івано-Франківська. Про це госпітальєр Аулісі Котик повідомила на сторінці ГО "Обласна спілка учасників АТО".

"Після емоційного прощання з Валентин Гонтар в Києві вчора пізно ввечері, Івано-Франківськ зустрів свого Героя. Госпітальєрська "Валькірія" доставила ОСУАТОвця, бійця підрозділу морпіхів "Купол", координатора "Творчої криівки" на Прикарпаття", - пише Аулісі Котик.
Після прощання тіло Валентина Гонтаря відвезуть до Криворівні, де й поховають. Більше про Українського Героя можна дізнатися тут.
Читайте також:
Помер координатор проекту реабілітації бійців АТО "Творча криївка" Валентин Гонтар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:39
12 грудня
20:42
12 грудня
15:56
11 грудня
ТОП новини
Оголошення
12:39, 3 грудня
20:42, 12 грудня
10:04, Сьогодні
20:42, 12 грудня
6
10:04, Сьогодні
1
Коментарі