• Головна
  • На рахунку ФК "Прикарпаття" ще одна перемога. ФОТО
17:00, 10 серпня 2017 р.

На рахунку ФК "Прикарпаття" ще одна перемога. ФОТО

Напередодні івано-франківці на стадіоні "РУХ" зіграли з командою з Білої Церкви "Арсенал-Київщина". Рахунок гри 4:0 на користь прикарпатців.

Перший м'яч у ворота суперників забили у першому таймі, його забив  Роман Кузьмин. Відзначився також воротар команди Остап Вульчин, який відбив пенальті" "Арсеналу".

"Мені просто повезло, я вгадав, куди буде пробивати їхній пенальтист, - розповів у коментарі журналістам 0342 Остап Вульчин. І додає: " У другій лізі немає простих команд, з кожною по-своєму тяжко грати. Але ми стараємось перемагати, докладаємо зусиль".

На рахунку ФК "Прикарпаття" ще одна перемога. ФОТО, фото-1

Ще три голи прикарпатці забили вже у другому таймі. Голами відзначились  Ігор Худоб'як, Артур Комар і Роман Дитко.

На останніх хвилинах матчу гості залишилися в меншості – Тарас Авдалян був вилучений з поля.

Після п'ятьох турів "Прикарпаття" з дванадцятьма очками іде на другому місці в турнірній таблиці групи А Другої ліги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію