• Головна
  • В Надвірній відбувся розіграш кубка "Карпатські зорі" з міні-футболу пам’яті Володимира Перегінчука. ФОТО
17:04, 2 серпня 2017 р.

Вже всьоме у Надвірній турніром з міні-футболу вшанували пам'ять футболіста та тренера Володимира Перегінчука. "Золото" змагань виборов надвірнянський "Олімп".

Загалом змагалися 15 команд. За жеребкуванням  їх розподілили на три групи по п'ять команд. До фіналу вийшли шість команд.

Дві кращі зіграли на штучному міні-футбольному майданчику стадіону "Нафтовик" 28 липня.

Надвірнянський "Олімп" виграв з рахунком 2:1. Срібними призерами стали гравці ФК "Руднєва". Бронзу виборов "Титан" з Надвірної. Четверте місце посіла команда "Колос".