Почали працювати над бюджетом на наступний рік

Районним державним адміністраціям, містам обласного значення та об’єднаним територіальним громадам доведено особливості складання розрахунків проектів місцевих бюджетів на 2018 рік та прогнозу на 2019-2020 роки. Фактично, ще означає початок роботи над формуванням бюджету-2018.

Про це повідомила прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Схвалення Урядом проекту Основних напрямків бюджетної політики, що охопили середньостроковий період на 2018-2020 роки та подання його на розгляд Верховної Ради України стало першим кроком у реалізації бюджетної реформи, передбаченої Стратегією реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки.

До Основних напрямів включено завдання бюджетної політики, стратегічні цілі держави, визначені відповідно до програмних (стратегічних) документів економічного і соціального розвитку, а також вперше визначено сукупні граничні розміри видатків бюджету та граничні розмір видатків головних розпорядників коштів державного бюджету на кожен з років середньострокового періоду, в межах яких провадитиметься діяльність, спрямована на досягнення таких цілей у відповідні роки.

Під час складання проекту місцевих бюджетів на 2018 рік сліп планувати заробітну плату в розмірі 3723 гривні та посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1762 гривні.

Освітню субвернцію розраховуватимуть, беручи до уваги нормативну наповнюваність класу. Це, за задумом, мало б стати стимулюючим механізмом під час процесу оптимізації навчальних закладів.

Пріоритетом державної бюджетної політики на середньострокову перспективу в частині регулювання міжбюджетних відносин є забезпечення самостійності місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової спроможності, підвищення прозорості та ефективності управління бюджетними коштами на місцевому рівні.

Читайте також:

Час сплачувати податок на нерухомість

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська бюджет особливості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
41 перегляд в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати