Івано-франківські центри танцю: що, де і по чому

Танець — це "твій пульс, биття твого серця, твоє дихання; це ритм твого життя; це вираження в часі і русі, в щасті, радості, смутку і заздрості…"

Жак д'Амбуаз

Танцююча людина вкладає всю свою душу і емоції в рух. Від наших емоцій залежить те, як ми передамо іншим те, що відчуваємо. В житті, на жаль, буває не все так гарно і ритмічно, як в танці. Але кожен раз, коли відчуваєш велику тугу за естетикою, хочеш дати собі чи своїй дитині непідробне поняття краси, грації, гармонії, здоров'я - шукай заняття танцями. Благо, у Франківську великий вибір танцювальних шкіл, студій, центрів... Ось про декілька з них ми сьогодні і поговоримо.

Школа розвитку жіночності ДАКІНІ

Дакіні (ті, що ідуть небом) - в індійській та тібетській міфології це втілення жіночого начала, пов’язане із знанням, мудрістю та інтуїцією. Вони вважаються захисницями тих, хто прагне до Пробудження і гнівно виступають проти всього, що заважає людині прокинутись. Саме тому їх дуже часто зображують у непривабливих формах. Щоб дістатись до перлини, треба поламати раковину. А процес цей - дуже часто болісний... Хоча без нього мушля так ніколи і не відкриється… Але вихід є – можна спробувати зробити це в школі розвитку жіночності ДАКІНІ… Тут відкриття себе відбувається максимально приємно... А особливо - завдяки мистецтву Танцю.

Школа розвитку жіночності Дакіні - це подорож до себе справжньої. В діяльності школи – є програми танців живота, індійські танці, танці для вагітних, підготовка до вагітності та відновлення після пологів, танцетерапія, жіноча йога (хатха-йога, пранаями, лекції), холотропне дихання, робота з інтимними м’язами.

Школа, яка вчить жіночності, радості, чаруючих станів, тобто, того всього, що жінок ніколи не вчать, а сучасне життя навпаки відбиває всяке бажання бути жінкам ніжними і ласкавими, адже маскуліннсть формується цим світом в жінках , хочуть вони того чи не хочуть. Тому Школа ДАКІНІ запрошує до себе жінок віком від 15 і до, як у них з гумором говорять, ста років.

В школі ДАКІНІ ви відкриєте для себе різні форми пошуку жіночності, тут є жіноча краса, квітучість, сексуальність, жіночі духовні і тілесні практики, тут є все, що потрібно жінці для гармонії:

 • танці живота
 • болівуд
 • жіноча йога
 • холотропне дихання
 • танці для вагітних
 • жіночі танці народів світу (індійські, арабські, гавайські)
 • практика психологічних тренінгів
 • вокал
 • жіночі інтимні практики

Графік:

 • Понеділок і четвер - танці 19.15-21.00 год.
 • Вівторок і п'ятниця - жіноча йога, 19.15-21.00 год.
 • Середа - холотроп, танцетерапія, вокалотерапія та інше.

Де знайти школу жіночності:

Адреса: м. Івано-Франківськ, Довга, 42-А (біля ринку)

Сайт:https://www.0342.ua/catalog/index/369125 )

Фейсбук:https://www.facebook.com/dakinischool

Запис за телефоном: 050 373 0607 (Ольга Савчин)

ШКОЛА ТАНЦЮ ДЕНС- АРТ

Навіть якщо ви не вміли зовсім танцювати до тепер, якщо завжди стоїте осторонь від танців, школа танців дасть вам можливість відчути як можна красиво рухати своїм тілом, відчуваючи гармонію руху і музики.

Чим особлива ця школа? Тим, що тут широкий спектр пропозицій від фахівців своєї справи, дипломованих викладачів та здібних тренерів, тут зручне розташування залу.

Школа пропонує дорослу та дитячу хореографію: спортивні, бальні, латино-американські танці, сучасний хіп-хоп, джаз-фанк, контемп, хаус та інші.

Ви можете також обрати собі тренера, який на заняттях працюватиме саме з вами. Тренер врахує Вашу психосоматику, особливості вашого тіла та психотипу, надасть індивідуальні поради щодо позицій, ліній, навантажень та постави. Крім того, ви зможете обирати час заняття, не підлаштовуючись під графік групи.

Школа танцю ДЕНС-АРТ має для Вас цікаві і нові пропозиції:

Клас спортивно-бального танцю запрошує у нові групи:

 • Дитяча хореографія (від 3 років)
 • Спортивні бальні танці (від 5 років)
 • «ЛАТИНА» (від 16 років)

Бальні танці (для дорослих без обмежень)

Клас сучасного танцю запрошує у нові групи:

 • HIP-HOP (від 5 років)
 • JUZZ-FUNK (від 5 років)
 • HOUSE (від 5 років)
 • TWERKING (від 18 років)
 • Contemporary (від 5 років)
 • Pole dance (від 5 років)

Клас фітнесу запрошує у нові групи:

 • Аеробіка
 • Фітбол
 • Калланетика
 • Пілатес
 • Мікс фіт

Клас естрадного танцю:

 • Естрадно-сучасні танці (від 5 років)
 • Східні танці (від 5 років)

А ТАКОЖ:

Вартість навчання 300 гривень за місяць.

Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО.

Про час занять дізнавайтеся за номерами: (093) 642 66 78, (096) 681 92 92  (viber).

Де шукати Школа танцю "Денс Арт:

Адреси:

вул. Тролейбусна, 13, (маг. Колібріс, 2 поверх)

вул. Повстанців, 100, с. Угорники

вул. Крихівецька, 1, с. Крихівці

вул. Берегова, 4 с. Хриплин

Сайт: (https://www.0342.ua/catalog/index/368956)

Сайт: www.dart.if.ua: Фейсбук:https://www.facebook.com/DanceStudioDanceArt/

Телефони: (093) 642 66 78, (096) 681 92 92 (viber)

Графік занять:http://dart.if.ua/?page_id=8

Сімейний фітнес-клуб Анастасія

Це велика сім`я, де кожен отримує підтримку і розуміння у вирішенні завдань, де кожен може вільно поділитися своїми проблемами, не відчуваючи при цьому дискомфорту.

Широкий спектр послуг, супровід тренера, комплексний підхід дозволяє підібрати грамотно побудовану програму для людей різного віку, статі, стану здоров`я та підготовки!

Тут є можливість займатися та відпочивати саме так, як Вам цього хочеться насправді! За цим всім, кажуть організатори, "ми виносимо на передній план професіоналізм та постійну роботу над собою і розвиток нашого персоналу". Тренери Фітнес Клубів “Анастасія” – неодноразові учасники міжнародних конвенцій, фітнес фестивалів та навчальних семінарів “Nike”, ”Reebok”, Планета Фітнес, BENEFIT та інших відомих фітнес-корпорацій. Масажний кабінет обладнаний всім необхідним для забезпечення ефекту від процедур.

Тут можна:

 • Стати постійним клієнтом клубів та отримати Карту “GOLD” на знижку 8% на всі послуги!
 • Отримати знижки для членів Вашої сім`ї та друзів.
 • Окремі знижки для пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями.

Час та дата узгоджуються персонально з Вами і заняття проводяться не у групі, а індивідуально, що дає можливість кращого та глибшого пропрацювання всіх проблемних аспектів.

Відбувається все просто: заходите на сайт Школи та залишаєте заявку на курс, який Вас зацікавив і наш координатор навчальних програм зв'яжеться з Вами для уточнення бажаного вами часу та дати.

Під час проходження навчання відвідування занять безкоштовне! + є можливість стажування у Фітнес Клубах "Анастасія"

Викладачі - інструктори з вищою освітою, за плечима у котрих досвід пройдених навчальних семінарів, конвенцій, зібрань, лекцій, практичних і теоретичних тренінгів, а найголовніше - безцінний успіший досвід роботи з клієнтами та знання потреб споживача, чітко вибудована лінія проведення тренувань з позитивним результатом для клієнта, обширна база знань щодо супровідних процесів тренування (рекомендації щодо харчування, режиму дня, укріплення та покращення загального стану здоров`я та психофізичного самопочуття клієнта).

Особливістю цієї школи є те, що тут можна бути не лише клієнтом, учасником, учнем, а й навіть навчитися тренувати! От наприклад, класична аеробіка (8 годин). На заняттях використовується хореографія, заснована на базових кроках, випадах, підскоках, поворотах. Складність заняття може варіюватися, як і темп музики. Так само і на заняттях зі степ-аеробіки, 1 рівень (7годин) - отримуєте знання і вміння щодо  методів складання та розучування комбінацій, вивчаєте потенційно небезпечні вправи, їх альтернативи.

Перед проходженням курсу “Степ-аеробіка”, 1 рівень, бажано мати навички з класичної аеробіки.Функціональний тренінг (7 годин) та пілатес, 1 рівень (7 годин) теж входить в перелік програм навчання.

Після закінчення всіх цих та інших видів занять ви здасте іспит та отримаєте офіційний сертифікат про свою кваліфікацію. 

Де знайти Сімейний фітнес-клуб Анастасія:

Адреса:

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 87

адміністрація (066) 650 53 83, (066) 201 84 37

керівник (095) 513 32 11

Сайт: https://www.0342.ua/catalog/index/369129)

Сайт: http://fitnes-anastasia.com.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/fitnesanastasia/?ref=ts&fref=ts

Інстаграм: https://www.instagram.com/simeiniifitnes/

Школа танцю Miamor

"Коротко описуючи школу Miamor мені на думку спадає декілька слів: професіоналізм, підтримка, сім`я. Чому саме ці слова? З мого досвіду скажу, приблизно років так 3 тому я був, м'яко кажучи, ненависником танців у всіх його стилях, але після того, як я почав відвідувати школу Miamor моє життя і ставлення до танців змінилося буквально через декілька місяців, Наталя - справжній ПРОФІ у своїй справі, змогла до мене тоді правильно донести інформацію і вибудувати той базовий "кістяк" в танцях, який мені пригодився у подальшому розвитку. За що ще я люблю цю школу — за те, що школа рухається і розвивається весь час у нових стилях від яких у мене на початках було «передозування інфою))», але завдяки ПІДТРИМЦІ і терпеливості із сторони Наталі і школи я почав краще працювати над собою і відчуваю гордість за школу та за себе. І третім таким фактором, через який хочеться повертатися сюди це — СІМ'Я. З'явилося дуже багато друзів, знайомств із якими було дуже багато крутих вечірок, фестивалів і просто теплих атмосфер. На закінчення скажу, якщо хочеться вийти із «зони комфорту» і спробувати дійсно щось нове, навчитися правильно працювати над собою, завести нових друзів і близьких - Welcome to Miamor..."

Ось так відгукується про школу танців Miamor Любомир Мельник, клієнт, учасник, учень, а тепер уже друг сім'ї Miamor... Що може бути більш інформативнішим ,як відгук людини, котра бачила все на власні очі?

Школа танців “MiAmor” запрошує тебе!

Вже за 1 (!) місяць занять, зможеш себе вільно почувати на будь-якій вечірці навіть без початкової хореографічної підготовки. В тебе буде реальна нагода завести нові цікаві або романтичні знайомства, гарно проводити час у компанії позитивних та кумедних людей! «MIAMOR» MUTUO запрошує усіх бажаючих опанувати східний танець! Танець живота - це мистецтво, танець душі, можливість розкрити себе.

Танець дозволяє заспокоїти розум та привести свідомість в гармонію з тілом, є кращою психотерапією; дозволяє зняти стрес та зміцнити своє тіло. Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі стегна, пружні сідниць, підтягнутий живіт, а й граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Вдосконалюючи своє тіло ви відкриєте себе в новому образі.

Чарівна східна музика надихає бути красивою, ніжною, коханою. На наших заняттях ти навчишся парних клубних танців, які є популярні серед активної молоді на багатьох танцполах Америки та Європи:

 • сальса (salsa casino salsa LA)
 • бачата (bachata sensual, bachata dominicana)
 • кізомба (kisomba urban)
 • зук ( zouk-brasil)
 • латина жіноча (salsa ledi style)
 • танго аргентинське
 • східні танці
 • вальс
І ось уже буквально зовсім скоро Міамор кличе до себе на пробні заняття!
Особливістю цієї школи є також і  те, що тут набирають у групи діток   віком уже з 4-х років.

Де знайти школу танців Miamor:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 64б

Сайт:  https://www.0342.ua/catalog/index/369122

Фейсбук:https://www.facebook.com/miamor.if.ua

Не журіться, життя прекрасне, коли в ньому є музика і танці! Це - мова Бога у кожному із нас...

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини танці центри школи розвиток краса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Поки ще ніхто не оцінював
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
1270 переглядів в грудні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Пригоди
Порушника затримали працівники Галицької митниці на пункті пропуску “Шегині”. Чоловік у поясненні написав, що товар – 120 шкірок песця – придбав для власного використання, повідомляє Галицька митниця Держмитслужби. Сховати хутро намагався у сумках, приклавши їх іншим товаром. Однак митники ретельно оглянули мікроавтобус і в багажному відділенні знайшли 120 шкірок песця, оброблених (вичинених), без маркування, різних кольорів, країну-виробника не встановлен...
Влада
Про це йдеться на сайті президента України.  Головою Верховинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області став Василь Бровчук, Галицької РДА –  Сергій Канюка, Городенківської РДА – Володимир Лавасов, Калуської РДА – Жанна Табанець, Коломийської РДА – Любомир Глушков, Снятинської РДА – Богдан Свіщовський, Тлумацької РДА – Сергій Гаєвський.
Пригоди
Фото: обшуки (ssu.gov.ua) Покупцями секретної інформації були також представники Росії Правоохоронці виявили та блокували діяльність злочинної групи, яка незаконно продавала секретну інформацію, в тому числі військового характеру. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-центр Служби безпеки України. Як встановили оперативники, четверо мешканців Івано-Франківської області створили сайт, розміщений на закордонному сервісі, за допомогою якого...
Суспільство
Міжнародний республіканський інститут США (IRI) відзначив Івано-Франківськ як одне із найкомфортніших міст України. У п’ятірку кращих, поруч з Івано-Франківськом, увійшли Вінниця, Хмельницький та Чернігів, інформує пресслужба міського голови. Соціологічна група “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) провела дослідження щодо комфортності українських міст у 2019 році. Індекс 3,4 за п’ятибал...
Суспільство
Про це повідомив голова міської ради Руслан Марцінків: Саме таким є наше місто на думку франківців. Адже згідно з даними опитування Міжнародний республіканський інститут – IRI Ukraine, Івано-Франківськ розділив перше місце з Вінницею та Житомиром у рейтингу задоволеності можливостями міста.Серед показників, які брали до уваги: можливість вільно висловлюватися чи займатися бізнесом, різноманітність дозвілля та якісної освіти всіх рівнів, можливість робити т...
Різне
На Івано-Франківщині в середу, 11 грудня, розпочав роботу оновлений туристичний сайт. Поки портал орієнтований на внутрішнього туриста.   Про це кореспонденту Укрінформу повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко. "Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації сьогодні у Мі...
Суспільство
Вищий антикорупційний суд винесе вирок іванофранківцю Роману Тимківу, який очолював «Львівський бронетанковий завод». Роман Тимків ексдепутат Івано-Франківської обласної ради, про це повідомляє  Курс. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у справі про обвинувачення колишнього директора державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» держав...
Суспільство
Нещодавно, 5 грудня, у Богородчанах відбувся суд над чоловіком, що ухилився від призову на строкову військову службу.  Обвинувачений з 22 січня 2016 року перебував на обліку призовників у Богородчанському районному військовому комісаріаті. 15 квітня цього року рішенням Богородчанської районної призовної комісії за результатами медичного огляду чоловіка визнали придатним до проходження строкової військової служби.  Цього ж дня обвинуваченому під розписку вр...
Суспільство
Міністерство молоді та спорту України спільно з Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України в березні 2019 року оголосили старт конкурсу «Молодіжна столиця України 2020», метою якого є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.  В фінальну частину конкурсу з поміж 48 заявок від міст нашої держави потрапили: Вінниця,...