• Головна
  • Українці вперше будуть вчитися медитувати із лідером міжнародної буддійської асоціації
17:01, 2 вересня 2017 р.

Українці вперше будуть вчитися медитувати із лідером міжнародної буддійської асоціації

Вперше за історію України до Львова приїжджає  лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» – Сакйонґ Міпам Рінпоче. У Львові відбудуться дві масштабні події за його участю.

Сакйонг Міпам Рінпоче. Фото: shambhala.org.ua

Сакйонг Міпам Рінпоче. Фото: shambhala.org.ua

22 вересня Сакйонґ Міпам Рінпоче проведе відкриту лекцію «Запрошення в Тепер», під час якої допоможе зрозуміти, як у сучасному глобалізованому світі зі всіма його спокусами, технологіями, обіцянками та загрозами, віднайти гармонію та контакт з собою.

Відвідати лекцію можуть осі охочі. 

Адреса:Палац молоді,пл. Є. Петрушевича о 19 год.

Початок о 19:00

Наступного дня – 23 вересня, стартує дводенний семінар з медитації – «Мистецтво бути людиною»

Час: 9:30 – 18:00

Місце: Готель «Дністер» 

«Мистецтво Бути людиною» – це семінар, під час якого пристуні спробують з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому розвитку, а також розвитку суспільства, яке нас оточує.

«Протягом двох днів ми будемо отримувати детальні інструкції з медитації та відповідні вчення, аби мати безпосередній дотик до власної глибинної природи», – відзначають організатори.

Для довідки:

Сакйонг Міпам Рінпоче
– духовний лідер, видатний майстер тибетського буддизму, визнаний перевтіленням великого тибетського вчителя лінії ніньгма Мипама Великого, а також є прямим нащадком легендарного тибетського короля Гесара з Лінгу.

Пов’язане зображення

Пов’язане зображення

Глава міжнародної буддійської асоціації «Буддизм Шамбали», яка об’єднує медитаційні центри по всьому світу, в тому числі і в Україні, а так само ретритні центри, монастирі й університети.

Асоціація була заснована його батьком, Чог’ямом Трунгпою Рінпоче, який став ключовою фігурою в перенесенні тибетського буддизму на Захід, після втрати Тибетом державності в 50-х роках минулого століття.

Сакйонг Міпам Рінпоче народився в Бодхгая (Індія), а у віці 10-ти років переїхав до США. Тому він є вчителем, який поєднує справжнє знання буддийської духовної традиції Тибету з глибоким розумінням Західної культури.

Він викладає по всьому світу, використовуючи своє унікальне поєднання східних і західних перспектив. Будучи тримачем тибетської споглядальної традиції та маючи прямий досвід життя на Заході, він може безпосередньо звертатись до проблем і викликів своїх учнів у Півнінчній чи Південній Америці, Європі та Азії.

Його вчення стосуються найважливіших соціальних проблем сучасності, являють собою надихаюче бачення, а також практичні вказівки, як збагатити власне життя, допомагаючи іншим.

Традиція Шамбали вірить у властиву всім істотам мудрість, співчуття і хоробрість, та вважає, що ці благородні якості в кінцевому рахунку більш стабільні і ефективні, ніж агресія і жадібність.

Вчення Шамбали засновані на впевненості, що просвітлене суспільство реальне, і що повсякденне життя може бути змістовним і надихаючим.

Сакйонг Міпам Рінпоче одружений і має троє доньок.

Сакйонг Мипам Рінпоче різнобічно освічена людина, займається бойовими мистецтвами, прекрасний наїзник, а також його пристрасть – марафонський біг, на його рахунку 9 марафонів.

Він розробив оригінальну програму тренування для бігунів, яка поєднує фізичні та духовні практики. Методика розрахована на всіх, незалежно від віку, та викладена в книзі «Біг та медитація», яку планується перекласти українською.

Також він є автором бестселерів «Керуй своїм світом» («Ruling Your World») та «Наверни свій розум в союзника» («Turning the Mind Into an Ally»).

Видавництво Terra Incognita спеціально до візиту Сакйонга до Львова видала український переклад його нової книги «Принцип Шамбали» («The Shambhala Principle»), презентація відбудеться у вересні на львівському Книжковому Форумі.  

Читайте також: Основні причини синдрому хронічної втоми і як з ним боротися

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #Україна #Львів #українці #медитація #буддизм #СакйонґМіпамРінпоче
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...