• Головна
  • У 2017 році на Прикарпатті видобули 200 тис. тонн нафти і 170 тис. тонн газу
16:33, 9 вересня 2017 р.

У 2017 році на Прикарпатті видобули 200 тис. тонн нафти і 170 тис. тонн газу

Нафтова, газова та нафтопереробна галузь Івано-Франківщини, яка об'єднує підприємства з добування сирої нафти та природного газу, виробництва продуктів переробки, розподілення газоподібного палива через місцеві трубопроводи, займає п’яту частину в загальному обсязі реалізації промислової продукції області та забезпечує 18% загальнодержавних обсягів видобутку сирої нафти та 27% – газу нафтового попутного, одержаного з нафтових родовищ.

Основу комплексу утворюють нафтогазовидобувні управління «Долинанафтогаз» та «Надвірнанафтогаз», Долинський газопереробний завод, виробничий підрозділ «Гуцулівське газове родовище» ТОВ «Надрагаз», Надвірнянська філія спільного українсько-американського підприємства «Укркарпатойл ЛТД», ТОВ «Макком-груп», ПАТ «Івано-Франківськгаз», Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

У 2017 в області видобуто 191 тис тонн нафти, включаючи газовий конденсат та 168,9 млн. кубометрів газу.

На підприємствах нафтової, газової, переробної промисловості Прикарпаття зайнято 6,7 тис. осіб, що становить близько 15% кількості працюючих у промисловості.

У розвиток підприємств комплексу у минулому році було інвестовано 134,9млн.грн. Прийнято в експлуатацію нафтову свердловину з експлуатаційного буріння та газову свердловину з розвідувального буріння, споруди для магістрального трубопровідного транспорту, а також збудовано 6,93 км місцевих трубопроводів для транспортування газу.

Станом початок липня, у галузь спрямовано 2,9 млн доларів США акціонерного капіталу від іноземних інвесторів, з яких 99,2% вкладено нерезидентами Нідерландів та Кіпру.

Читайте також:

Голосування не змінило ректора. Університет нафти і газу очолюватиме Євстахій Крижанівський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #нафта #газстатистика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...