• Головна
  • Франківський студент буде навчатися в Українській Академії Лідерства
12:35, 6 жовтня 2017 р.

Франківський студент буде навчатися в Українській Академії Лідерства

 Студент третього курсу факультету архітектури та будівництва Університету Короля Данила Петро Джогола, пройшов відбір на участь у навчальній програмі  Української Академії Лідерства.

Франківський студент буде навчатися в Українській Академії Лідерства, фото-1

Ця програма особистісного та суспільного розвитку, являє собою 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл та студентів, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Програма включає:

поглиблене вивчення гуманітарних і прикладних наук, саморозвиток, дослідження зв’язку з Україною та за кордон, допомогу спільноті.

Основною метою програми є виховання нового покоління українських лідерів – справжніх патріотів з глибоким розумінням власної ідентичності, відчуттям відповідальності перед великими прагненнями наших предків та чітким баченням майбутнього незалежної, демократичної України.

«Про Українську Академію Лідерства я дізнався минулого року від друзів-пластунів, які туди потрапили. Я їх добре знав ще до початку навчання і спостерігав, як змінювалися вони і їхнє оточення. Мені дуже сподобалась ідея Академії, її цінності на напрямки. Основний акцент – на інтелектуальному, фізичному та емоційному розвитку української молоді. Цієї весни, коли почалась перша хвиля відбору, я зрозумів, що хочу розвиватися та спробувати себе в цьому проекті, заповнив заявку, потрапив на регіональний відбір у Львів і отримав завдання: підготувати презентацію про себе, розповісти англійською про свої мрії. Пройшовши всі випробування, а саме історичний, психологічний, фізичний тести та співбесіду, я повернувся до Івано-Франківська. Тільки через місяць отримав листа, що став студентом УАЛ Полтава, стрибав від радості наче виграв мільйон доларів», – розповідає Петро Джогола.

В осередку навчається 38 студентів зі всіх областей України. Графік дуже насичений та цікавий. Щодня відбуваються різні лекції та заняття, до підготовки яких часто залучені самі студенти. До студентів приїжджають лектори з усієї країни, а також програма передбачає багато подорожей.

Франківський студент буде навчатися в Українській Академії Лідерства, фото-2

«Перше знайомство було в Карпатах, коли ми разом піднімалися на гору Петрос. Вважаю,що це ду же добрий початок, оскільки ми пізнавали один одного в умовах природи, могли відчути справжність один одного та побачити, хто як діє не у зоні комфорту. Бути справжнім – одна із цінностей Академії, при прийнятті рішень ми намагаємось залишатись вільними і творчими, завжди бути мудрими та друзями, пам’ятати, що кожного дня творячи себе, ми творимо Україну», – каже Петро Джогола.

Читайте також: Франківських студентів навчатиме юрист зі штатів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івно-Франківськ #Івано-Франківськіновини #університетКороляДанила #Українськаакадеміялідерства #студент
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...