• Головна
  • Став відомий календар проведення ЗНО-2018. ВІДЕО
15:00, 9 жовтня 2017 р.

Став відомий календар проведення ЗНО-2018. ВІДЕО

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив терміни проведення основної сесії ЗНО-2018 та дати проведення тестувань з окремих предметів.

Результат пошуку зображень за запитом "зно 2018"

Результат пошуку зображень за запитом "зно 2018"

Зареєструватись усі потенційні учасники тестування зможуть до 19 березня наступного року.  

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22-го травня до 13-го червня. Стартуватиме тестування з математики. Головні зміни торкнуться оцінювання знань з іноземних мов. У цих тестах, наступного року, додається елемент оцінювання мови на слух, так званого аудіювання. 

Дату пробного тестування визначать дещо пізніше.

Зауважимо, що наказМіністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, набрав чинності 8 вересня цього року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Детальніше про це дивіться у відеосюжеті ОТБ "Галичина"

Читайте також: Реформа освіти: введено ЗНО для дев'ятикласників

Школярам доступні безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО з трьох предметів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #освіта #ЗНО2018 #тести
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...