• Головна
  • В Калуші запустили пілотний проект Нова школа. ВІДЕО
23:10, 11 жовтня 2017 р.

В Калуші запустили пілотний проект Нова школа. ВІДЕО

Калуська школа №11 у числі чотирьох навчальних закладів Прикарпаття виявила бажання взяти участь у впровадженні проекту Державного стандарту початкової загальної освіти, який впроваджується Міністерством освіти і науки України у рамках реформи «Нова українська школа».

Активні, ініціативні та небайдужі до суспільства - такого випускника має намір сформувати нова українська школа. Підвалини всього закладаються в дитинстві, тому зміни розпочали з початкової школи.

"Міністерство освіти відібрало в Україні 100 шкіл, в кожній школі є по два класи, які випробовують цей проект", - розповідає директор Калуської ЗОШ№11 Надія Гуш 

Нова школа працює на засадах педагогіки партнерства. В її основі спілкування взаємодія та співпраця між учителем, учнем та батьками. Учні батьки та вчителі, об'єднані спільними цілями та прагненнями є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними  учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

"Вчителі не фарширують дітей знаннями. Це буде школа компетентностей, де діти, насамперед, навчаться застосовувати свої знання на практиці", коментує пані Наталя.

Більше про це дивіться у відеосюжеті ТРК "РАІ"

Читайте також: Став відомий календар проведення ЗНО-2018. ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #освіта #Калуш #початковашкола #реформа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...