• Головна
  • В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя
21:07, 12 жовтня 2017 р.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя

12 жовтня в краєзнавчому відділі Обласної бібліотеки ім. І Франка в рамках проекту «Без сім’ї і свого роду нема нації, народу» відбулася зустріч з творчим подружжям Олі та Романа Бойчуків, які поділилися з присутніми секретами свого щасливого подружнього і творчого життя.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-1

Проект «Без сім’ї і свого роду нема нації, народу» щойно започаткований Івано-Франківською обласною бібліотекою ім. І Франка. Він має на меті ближче познайомити франківців з творчими родинами міста, розказати про секрети їхнього щастя, прості чи непрості будні та свята.

Про мету проекту нам розповіла бібліотекар Христина Шовкопляс:

Ми плануємо подібні зустрічі проводити 2-3 рази на рік. Наступну проведемо вже перед днем матері у травні. В такий спосіб хочемо ближче  познайомити франківців з родинами, де творчі і чоловік, і жінка. Розказати чи просто їм, а ще показати, що підтримка одне одного здатна формувати неймовірно міцну родину – найважливішу складову нашого суспільства. 

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-2

Першими учасниками проекту стало творче подружжя Олі та Романа Бойчуків з м. Івано-Франківська. Молоді люди розповіли присутнім про своє життя, основні засади виховання дітей, творчі задуми, плани, а також поділилося своєю творчістю.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-3

У нашій сім’ї усе, як заведено: чоловік – голова, жінка – шия. – каже Роман Бойчук. - Підтримка Олі для мене дуже важлива. Адже будь-які, навіть найшаленіші задуми, вона старається підтримати і разом ми можемо зробити дуже багато.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-4

Кажуть, діти наслідують батьків – ділиться Оля. – Ми робили так само. Але в певний момент вирішили жити інакше. Нашим дітям дозволяємо реалізовувати себе в тому, в чому вони хочуть. 

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-5

Підтримати творче подружжя прийшли численні друзі, які говорили виключно гарні слова, а ще захоплювалися їхньою непосидючістю, бажанням творити щось нове і гуртувати довкола себе хороших людей. З добрим словом підтримки виступили поет Олександр Букатюк, письменник Василь Бабій, в.о. голови обласної «Просвіти» Михайло Січка, директор бібліотеки Людмила Бабій та ін. Кілька музичних творів подарував спеціально запрошений гість – івано-франківський бард Андрій Маврик.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-6
В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-7
В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-8

Насамкінець зустрічі Роман і Оля поділилися з присутніми новими поетичними творами. І хоча й сказали, що, як правило, не надихають одне одного, та в їхніх віршах чомусь відчулося протилежне.

На питання, чи не конкурують вони між собою, призналися, що ні. Творчість обох надто різна для цього. Хоча критиками один для одного таки виступають

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-9

Роман моїх віршів не розуміє. Я його твори інколи не сприймаю – призналась Оля. –Конкуренції між нами нема. Ми просто підтримуємо один одного.

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-10

Нагадаємо, Оля і Роман Бойчук, окрім того, що є молодими франківськими письменниками, цього року вже вдруге стали організаторами Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця», який пройшов м. Івано-Франківську 8-10 вересня. 

В Обласній бібліотеці говорили про секрети щастя творчого подружжя, фото-11

Читайте також: "Ще не все втрачено, якщо зібралося скільки людей послухати поезію"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#творчеподружжя #вірші #презентаціяІвано-Франківськ #родина #сімейнещастя #поезія #РоманБойчук #ОляБойчук #творчазустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...